Podmínka přihlášení:

Škola/školka musí nějaký z našich kroužků otevírat. Informaci, zda ve Vaší škole kroužek otevíráme, byste měli dostat ve Vašem školním zařízení.

 

Pokud chcete přihlásit své dítě na některý z našich kroužků nebo workshopů, prosím, vyplňte tento formulář.

Souhlas s nakládáním s osobními údaji

Odesláním této přihlášky nám dáváte souhlas s nakládáním s těmito údaji: jméno, e-mail, telefon, popřípadě adresa. Správcem osobních údajů je společnost Perrunga s.r.o., sídlem Benediktská 722/11, 110 00 Praha 1, IČO: 05297192.

Poskytnuté osobní údaje využíváme ke komunikaci ohledně plateb, informování o změnách ve výuce nebo řešení individuálních záležitostí. Osobní údaje budeme zpracovávat po dobu vaší účasti v kurzu. Osobní údaje neposkytujeme třetím osobám. Podle zákona máte též právo vzít svůj souhlas kdykoli zpět kontaktováním naší společnosti. Právo na přístup ke svým osobním údajům a další práva vyplývající z § 21 Zákona, zejména právo na opravu údajů, jejich doplnění, blokaci a likvidaci. Pokud byste se zpracováním osobních údajů nesouhlasili, můžete nás kontaktovat na mailu perrunga@perrunga.cz nebo na telefonu +420 664 400 a individuálně se domluvit.

Závazná přihláška na kroužek nebo workshop

Pokud se Vaše dítě bude účastnit pouze vybraných termínů workshopů, prosím, napište nám je do poznámky.

Souhlas s fotografováním a pořizováním videí

Rádi bychom zdokumentovali aktivity v našich kurzech a pořídili fotografie z průběhu lekcí. Dokumentací nebude nikterak narušen průběh kurzu, nicméně bychom rádi dostali k pořízení fotografií Váš souhlas. Vaše fotografie Vám můžeme na vyžádání poslat. Některé z fotografií můžeme použít k další propagaci. Na fotografiích se snažíme zachytit atmosféru v kurzech. Snažíme se pořizovat fotografie tak, aby byli účastníci co nejméně poznat a nebyli zachyceni v nelichotivých situacích. Pokud s vyfocením Vaší osoby nesouhlasíte, budeme to respektovat a z focení Vás vynecháme.

Souhlas se zasíláním informací ohledně nových kurzů

Rádi bychom Vás informovali prostřednicvím emailu o nově otevřených kurzech, které Perrunga s.r.o. pořádá.

Perrunga s.r.o.

Benediktská 722/11

Praha 1

IČO: 05297192

Telefon: +420 608 664 400

Email: perrunga@perrunga.cz

Made by Perrunga s.r.o.
Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now